De Hamove hield donderdag 27 februari zijn jaarlijkse Algemene Ledenvergadering in zaal Leemreis in Hengelo. Voorzitter Hessel Lubbers opende de bijeenkomst op donderdagavond en heette alle aanwezige leden welkom. Op deze avond werd er werd teruggeblikt op afgelopen seizoen en de bestuurswisselingen bekent gemaakt.
In zijn openingswoord blikte Lubbers terug op het 87-jarig bestaan van de vereniging. Hij sprak zijn dank uit aan alle leden en vrijwilligers voor hun inzet bij de evenementen en activiteiten van de vereniging. Daarnaast werd een nieuw agendapunt geintroduceert; het beleidsplan. Dit plan is bedoeld om de vereniging toekomstbestendig te maken door ambities te formuleren en de route naar deze doelen uit te stippelen. Dit proces staat in zijn eerste fase, maar de eerst ideeën zijn gedeeld tijdens de vergadering. Volgend jaar wil de Hamove hier meer duidelijkheid over geven, voordat er tot uitvoering wordt overgegaan.
Tijdens de algemene leden vergadering presenteerde Lubbers ook statistieken waaruit bleek dat het ledenbestand de afgelopen vijf jaar is verjongd en zelfs is verdubbeld, een uitmuntende prestatie in een vergrijzend Nederland. Deze groei is te danken is aan de betrokkenheid en inzet van al deze fanatieke leden. Vervolgens werden de evenementen van 2024 besproken. Dankzij de inzet van de leden konden niet alleen evenementen worden georganiseerd, maar ook investeringen in de vereniging worden gedaan.
Afscheid en een nieuw gezicht
Tijdens de Ledenvergadering werd Hans Wesselink als nieuw bestuurslid benoemd. Als symbolisch welkom kreeg Hans een bestuursjas met zijn naam erop. Na de pauze stelde hij zich officieel voor aan de aanwezigen maar voor velen is Hans een bekend gezicht binnen de vereniging.
Tegelijkertijd nam de vereniging afscheid van Tonny Wassink, die na 30 jaar trouwe dienst als bestuurslid aftrad en niet herkiesbaar was. Lubbers sprak een lovende speech uit over Tonny’s grote inzet en bijdrage aan de vereniging. Ook Jeanet Wassink werd bedankt met een bos bloemen voor haar steun. Als blijk van waardering werd Tonny benoemd tot erelid van de Hamove. Tonny blikte terug op een prachtige tijd en sprak zijn dank uit aan de vereniging.
Aan het einde van de vergadering had voorzitter Lubbers nog een speciale verrassing. De fotocollage van vrijwilligers, die vorig jaar in het programmaboek van de wegraces stond, is op groot doek gedrukt en werd als gift namens zijn bedrijf, SlaapXpert, aan de Hamove aangeboden. Dit gebaar werd met een warm applaus ontvangen door de aanwezigen. Hiermee werd de vergadering afgesloten en kijkt de Hamove vol vertrouwen richting het nieuwe seizoen met mooie evenementen